Чи буде Порошенка притягнуто до відповідальності?


Незважаючи на надії, які плекали люди після вигнання протеже Кучми Януковича, новий президент, який прийшов після нього до влади в результаті начебто чесних виборів, виявився ще гіршим.

Все почалося з падіння гривні, яку горе-реформатори обрушили в три рази, в результаті чого рівень життя людей став нижчим, аніж при Януковичі.

Боротьба з корупцією завершилася тим, що її рівень лише збільшився, і Україна впевнено займає перші щаблі серед найбільш корумпованих країн світу.

Без єдиного пострілу Росії було віддано Крим — півострів площею у 27 тис. кв. кілометрів, на якому проживає майже 2 млн населення. Причому люди, які це зробили, і далі продовжують займати високі державні посади, вони мають допуск до державних секретів і тому в будь-який момент від них можна очікувати нового антидержавного кроку.

Порошенко і його команда погубили власних солдатів під Іловайськом, «здали» донецький аеропорт разом з його захисниками, кинули напризволяще власних солдатів під Дебальцевим, причому по жодному з цих діянь навіть не порушено карної справи. Навіть не знайдено і не покарано тих, хто був причетний до загибелі протестувальників під час масових акцій протесту в Києві в лютому 2014 року, тобто Порошенко навіть не спромігся розслідувати загибель людей, завдяки яким він прийшов до влади.

Пан Порошенко, пан Клімкін, у якого половина сім’ї живе в Росії, та інші особи продовжують грати роль блазнів, і на четвертому році війни «не бачать» російських військ в Криму і на Донбасі; вони підтримують з Росією дипломатичні стосунки, транспортують за кордон російський газ і навіть отримують за це гроші. Під диктування російських радників вони переповідають анекдоти про «могутню російську армію», розповсюджують дезінформацію про «широкомасштабний російський наступ», причому це відбувається в умовах, коли Україну підтримують США та інші найбільші ядерні країни світу, які спроможні кілька разів підряд перетворити Москву разом з околицями на радіоактивний попіл.

Фактично пан Порошенко, і особи які його оточують, руйнують власну країну, вони є винуватцями війни і загибелі тисяч людей, і тому не заслужили нічого, крім кулі від розстрільної команди.

Все тепер залежить лише від того, чи знайдеться в країні людина, яка зможе виконати цей присуд.

 

Запись опубликована в рубрике Останні новини та коментарі до них. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *