Чи вціліє Україна?


Здається, список злочинів, скоєних нинішнім політичним режимом, перевершив список злочинів, скоєних всіма попередніми режимами разом за 25 років незалежності.

Дійсно, восени 2014 року особи, яких пан Порошенко потім призначив на найвищі державні посади, нічого не зробили для захисту територіальної цілісності країни, в результаті чого Росія анексувала Крим. По факту порушення територіальної цілісності країни досі не порушено кримінальної справи, що дає всі підстави думати, що здача Криму відбулася в результаті міждержавної корупції.

Попри розв’язану Росією війну на Донбасі, в тексті схвалених паном Порошенком Мінських домовленостей нема ніяких згадок ні про участь Росії у цій війні, ні про перебування російських військ в Україні. Незважаючи на те, що бойові дії продовжуються, уряд і МЗС продовжують підтримувати торгові і дипломатичні стосунки з Росією, і тому виникає цілком слушне запитання: чиї інтереси захищає пан Порошенко?

Повністю провалилася обіцяна Порошенком боротьба з корупцією, а якщо нинішню ситуацію порівняти з часами Януковича, то рівень корупції навіть зріс і він є зараз найвищим в Європі. Ситуація в Україні є повним дисонансом з ситуацією в Білорусії, де протягом короткого часу з корупцією було повністю покінчено.

Попри війну, руйнування і падіння життєвого рівня населення пан Порошенко активно збагачується і є найуспішнішим олігархом країни. Воістину, Порошенко збагачується на крові і стражданнях власного народу і тому він повністю заслужив на найвищу передбачену законом міру покарання. І якщо суд і покарання відбудуться, то їх результати будуть лише схвалені переважною більшістю населення України.

Але що станеться, якщо пан Порошенко уникне покарання?

Очевидно, що в цьому разі на посаду президента України вишикується ціла черга з пройдисвітів, шахраїв та відвертих бандитів, які схочуть повторити «подвиги» Кучми, Януковича та Порошенка, тобто схочуть безконтрольно збагачуватися, вчиняти злочини і не нести за це ніякої відповідальності. І якщо це станеться, то це означатиме подальше руйнування країни і цілком ймовірно, що політичний проект під назвою «незалежна Україна» доведеться закривати.

krimea

Запись опубликована в рубрике Останні новини та коментарі до них. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *