КОМУ ВІЙНА, А КОМУ МАТИ РІДНА

Війна на Донбасі, попри жертви і руйнування, з часом все більше починає набувати якогось анекдотичного забарвлення.

Дійсно, незважаючи на всі заяви перших осіб країни про війну, яка ведеться начебто в ім’я незалежності країни і навіть в ім’я захисту східних рубежів Європи, кожен охочий може купити квиток, сісти в пасажирський потяг, приїхати на Донбас з боку Росії і опинитися по інший бік лінії фронту. А потім в такий самий спосіб повернутися назад.

Українське керівництво вперто не бачить росіян на власній території і називає війну на сході «антитерористичною операцією», хоча весь світ знає, що Росія вчинила акт збройної агресії проти України, і навіть Путін визнав, що в Донбасі перебувають кілька десятків тисяч російських військовослужбовців. Причому війна ведеться якимось дивними методами: українські війська постійно обстрілюють, вони зазнають втрат, але їм заборонено відкривати вогонь у відповідь. І про вирішення кризи навіть не йдеться, в усякому разі новопризначений прем’єр Гройсман не поставив собі таких завдань, тобто складається враження, що кровопролиття і втрата власної території взагалі не цікавлять керівництво країни.

І така дивна поведінка керівництва країни може пояснюватися лише одним: за здачу Криму і Донбасу українське керівництво отримало щедру винагороду, а так званий військовий конфлікт є відволікальним маневром для прикриття комерційних оборудок керівників країни. І тоді стає зрозумілим, чому так успішно в Росії розвивається бізнес пана Порошенко, а тесть міністра закордонних справ є російським генералом і нещодавно отримав нагороду за анексію Криму.

І цим пояснюється, чому українські хлопці не хочуть їхати воювати в Донбас і називають цю війну війною за збільшення прибутків українських олігархів.

Offshore

Запись опубликована в рубрике Останні новини та коментарі до них. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *