Мирний план пана Порошенко

Від опозиційних нинішньому президенту сил останнім часом все частіше лунають вимоги про відставку міністрів, генпрокурора, уряду, і навіть імпічменту президента. Але справи зайшли занадто далеко, діяння перших осіб країни підпадають під дію статей Карного кодексу, і простою відставкою чи імпічментом тут вже не обійтись. І головним правопорушенням тут є навіть не спекуляції з валютою, які призвели до падіння життєвого рівня населення, і навіть не переслідування владою своїх політичних противників. Головним правопорушенням нинішньої влади сьогодні є співпраця з Росією, з якою Україна перебуває в стані війни. І ключове місце в цій співпраці, напевно, займає реалізація нинішньою владою так званого «мирного плану», який повністю відповідає російським інтересам.

Наприклад, в жодному з підписаних в результаті реалізації цього «плану» документів нема згадки про перебування російських військ на території України, що повністю збігається з позицією російської сторони. Щоправда, в цих документах згадується про виведення з території України якось невідомих іноземних військ, але якщо користуватися російською риторикою, то іноземною армією в Донбасі можна вважати навіть українську армію.

Далі, протягом дії цього «плану» жоден (жоден!) з полонених російських військовослужбовців або місцевих зрадників не поніс заслуженого покарання, всіх їх нинішня українська влада відпускає на всі чотири сторони.

Але найголовнішим,звичайно, є те, що протягом дії цього «мирного плану» підконтрольні Порошенку генерали лише тим і займались, що віддавали ворогу територію власної країни, причому Донецький аеропорт і Дебальцеве були здані разом з їх захисниками.

Отже, пан Порошенко так захищає «мирний план» і стверджує, що мовляв, йому нема альтернативи лише тому, що він повністю відповідає інтересам його російських господарів. Але ж скоєно злочин, завдано школи територіальній цілісності країни, загинули тисячі людей, а кількість біженців вже перевищила мільйон осіб, і за все це треба відповідати. І тому не можна допустити, щоб перші особи країни, прихопивши свої мільярди, знову спокійно втекли з країни і продовжили своє існування в Росії чи ще де-небудь.

Але зараз це здійснити нереально, адже вказані особи повністю контролюють правоохоронні органи, і тому притягти до відповідальності їх можна лише у випадку військового перевороту. І тому найвірогіднішим сценарієм, напевно, буде те, що коли запахне паленим, ці особи втечуть в Росію, адже саме там знаходяться ключові об’єкти порошенківського бізнесу.

І якщо станеться саме так, то варто згадати досвіт ізраїльських спецслужб, які після вчинення терористами теракту проти ізраїльських спортсменів на Олімпіаді в 1972 році провели спецоперацію, в результаті якої протягом кількох років всіх виконавців і організаторів теракту було знищено. І тому треба взяти цей досвіт до уваги, щоб заслужена кара наздогнала злочинців і корупціонерів куди б вони не втекли і де б не переховувались, в Росії чи навіть в Північній Кореї.

І якщо так станеться, то це буде лише справедливо.

Poroshen

Запись опубликована в рубрике Останні новини та коментарі до них. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *