Про пані Тимошенко


Останнім часом українські спецслужби і представники провладних політичних сил озвучують черговий російський план з «дестабілізації ситуації в Україні», але цього разу в реалізації цього плану представники влади звинувачують, ні мало ні багато, представників опозиційних владі сил, зокрема голову партії БЮТ Юлію Тимошенко. Проте насправді ці звинувачення більше нагадують невдалу брехню, бо якби вони були правдою, то Юлія Володимирівна та її однопартійці давно вже відповідали б на запитання слідчих. Але цього не сталося, правоохоронні органи мовчать, і тому звинувачення пані Тимошенко у співпраці з Росією більше нагадують піар-кампанією, яка викликана тим, що вона поставила своєю метою усунення від влади чинного президента Порошенка.

Таку мету пані Тимошенко можна лише вітати, адже діяльність перших осіб країни давно вже перебуває за межею Карного Кодексу. Під час виборчих кампаній пані Тимошенко порівнює себе з Жанною Д’Арк, проте насправді вона є слабкою жінкою і в своїй діяльності допускається неприпустимих для політика помилок. Наприклад, змінити владу в Україні вона намагається за допомогою імпічменту президента і подальшого проведення позачергових президентських виборів. Але закон про імпічмент прописано так, що його неможливо застосувати на практиці, а під час виборів представники влади, і в цьому можна не сумніватися, вдадуться до шахрайства і фальсифікацій. Контрольовані владою суди відхилять всі звернення про порушення під час виборів, і тому ці вибори пані Тимошенко однозначно програє.

Але якщо навіть допустити, що за допомогою імпічменту президента буде усунуто від влади, а пані Тимошенко все-таки переможе на виборах, то незрозуміло, як вона буде діяти далі. Наприклад, як вона поведе себе по відношенню до нинішніх перших осіб країни — вона їм все пробачить, буде з ними співпрацювати, чи притягне їх до відповідальності? Що вона буде робити з Верховною Радою, яка давно вже перетворилася на осередок корупції, до того ж закони, які нею ухвалюються, все одно не виконуються? Відповіді на ці запитання нема, і тому значна частина людей  не довіряють пані Тимошенко і вважають її одним із представників нинішньої політичної системи, а в разі її приходу до влади поміняються лише прізвища у владних кабінетах і країна продовжить свій дрейф в морі беззаконня і корупції.

І ця недовіра є головною причиною невдач і поразок пані Тимошенко.

liashko_tymoshenko

Запись опубликована в рубрике Останні новини та коментарі до них. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *