РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ — 2


Попри риторику нинішнього президента про те, що мовляв, «Україна захищає східні рубежі Європи» насправді Порошенко зробив для російської влади навіть більше, ніж Янукович: ним (точніше людьми, яких він потім приголубив) без єдиного пострілу було віддано Крим, а пізніше росіянам було віддано частину Донбасу разом з його столицями Донецьком і Луганськом. І Україна нічого не робить, щоб повернути ці території. Як і раніше, в Європу через територію України безперешкодно транспортуються російські корисні копалини, завдяки чому, власне, і функціонує російська економіка, причому їх транспортування не припинялося навіть під час активних бойових дій в Донбасі. Вступ в Європу виявися блефом, не говорячи вже про НАТО, і нікуди Україна не вступить, допоки при владі перебуватиме Порошенко.

Повністю задовольняє нинішня ситуація і українську сторону: в Росії, попри загальне падіння виробництва, активно розвивається корпорація «Рошен» і будується вже друга кондитерська фабрика, «Рошен» активно скуповує нерухомість і вкладає гроші в інші галузі російської економіки.

Таким чином, ситуація, яка існує, цілком задовольняє обидві сторони, і тому обидві сторони будуть активно опиратися будь-яким спробам змінити нинішню українську владу.

Проте нинішня ситуація відрізняється від ситуації, яка була в Україні за часів Януковича: життєвий рівень населення порівняно з 2013 роком впав втричі, а в країні йде війна. Тобто причин для того, щоб скинути ненависну владу у людей зараз набагато більше, ніж в 2013 році. І якщо така зміна влади відбудеться, то треба буде уважно слідкувати за тим, щоб по спинах і трупах протестувальників до влади знову не прийшли шахраї і російські агенти.

19-02-2014

Запись опубликована в рубрике Останні новини та коментарі до них. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *