Традиційне питання

Жителі столиць завжди зверхньо ставилися до жителів провінцій і ніколи особливо не переймалися їхніми проблемами. Щось подібне сталося і з війною, яка триває на сході України: коли відбувалися активні бойові дії, то вона була темою номер один для обговорення, а коли в новинах почали повідомляти про одноманітні обстріли і безкінечні переговори, то ця тема в Києві перестала когось цікавить.

І тому для киян стали справжньою сенсацією події під Верховною Радою, коли в заворушеннях загинуло двоє людей, і для столичних журналістів ця тема стала головною темою сюжетів, незважаючи на те, що кількість загиблих на сході рахується тисячами осіб, а кількість біженців з тих районів вже перевищила мільйон.

Але кияни не знають цих проблем і не бажають про них знати. Київ живе щасливим, мирним життям, працюють всі розважальні заклади, а мер Києва презентує програму «смарт сіті» (що в перекладі означає «представляє програму «розумне місто»). І якщо киянину сказати, що, мовляв, десь іде війна, і кожен день гинуть люди, то можна отримати зустрічне питання: «Скільки можна про це говорити?»

І влада у своєму байдужому ставленні до співвітчизників не відстає від власних громадян, а можливо, і перевершує їх.

Наприклад, по телеканалах часто демонструють сюжет, коли поранений боєць з зони АТО, який потребує лікування за кордоном, просить перерахувати йому на це гроші. Тобто виглядає так, що людину призвали в армію, відправили на війну, де він став калікою, і тепер він мусить лікуватися за свій рахунок. Крім цього, він має ходити по судах і доводити, що він був в АТО і саме там втратив руку чи ногу. І коли після цього на телеекрані з’являється щасливе лице прем’єр-міністра, який починає розповідати про реформи, то виникає нестримне бажання дати йому в фізіономію.

І тому питання, «хто більше винен у відсутності реформ: влада чи громадяни?» досі залишається без відповіді.

Yatsenyuk

 

Запись опубликована в рубрике Останні новини та коментарі до них. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *