Третя річниця Майдану


Учасники акції, приуроченої до річниці Революції Гідності, також розбили вікна в будівлі на вулиці Велика Васильківська, 23 Б, де, за їхніми словами, розташований офіс Віктора Медведчука. Постраждав також офіс російського «Сбєрбанку».

http://www.pravda.com.ua/news/2016/11/21/7127518/

Після того, як було відзначено третю річницю «революції гідності», виникла ціла низка запитань. Наприклад, незрозуміло, чому після мітингу в центрі Києва мітингувальники пішли громити офіси російського Сбербанку і офіс Медведчука, адже відомо, що саме за час правління Порошенка доля російського капіталу в Україні в сфері банківських послуг зросла майже втричі, що під час війни є тяжким злочином, і тому більш природним було б, якби протестувальники в першу чергу пішли громити магазини «Рошен» та рушили б до адміністрації президента. Проте цього не сталося, і тому події на річницю Майдану виглядають як добре зрежисована правоохоронними органами театральна вистава, дуже схожа на організовану МВС акцію протесту біля офісу телеканалу «Інтер» на початку вересня.

Це свідчить про те, що українські правоохоронні органи жорстко контролюють всі масові вуличні заходи, які відбуваються в країні, і повалити цю владу за допомогою лише стихійної революції не вдасться. І тому тим, хто поставив собі метою повалення цієї влади, треба буде діяти у інший, можливо нестандартний спосіб.

maidan

Запись опубликована в рубрике Останні новини та коментарі до них. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *